Camille - Multi-Concept WordPress Theme

Tu się spotkamy,
Grodzisk Mazowiecki, Mediateka

Mediateka to innowacyjny projekt, który służy integracji społecznej wykorzystując przy tym jej cały potencjał przestrzenny jak i zaplecze merytoryczne w osobie wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Budynek położony wśród drzew, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skarbków w swoim nowoczesnym designie zachowuje elementy zachęcające do spędzania tu swojego wolnego czasu – przeszklone okna z widokiem na okolicę i ergonomiczne wyposażenie umilą czas spędzony w Mediatece. Architektura obiektu jest współczesną formą przenikania się przestrzeni, ludzi, działań. 

W obiekcie organizowane są zajęcia integrujące różne środowiska i grupy wiekowe a cała przestrzeń zakłada swobodne korzystanie z obiektu. Wykorzystując nowe technologie i innowacyjne działania w szeroko rozumianej kulturze, rozrywce, sztuce i literaturze Mediateka ma szanse stać się na mapie Grodziska Mazowieckiego przestrzenią wymiany wiedzy, prezentacji pasji i twórczych rozwiązań.
W koncepcję działalności Mediateki idealnie wpisuje się termin „trzeciego miejsca” czyli przestrzeni w której, poza domem i pracą, prowadzimy szeroko pojęte życie towarzyskie – takie, które wzbogaca nas o doznania kulturalne i rozrywkowe

Grodzisk Mazowiecki,
Polskie Miasto Przyszłości 2017/2018

Grodzisk Mazowiecki to gmina wyjątkowa; dynamicznie rozwijająca się, dbająca o swoich mieszkańców i zapewniająca przyjazny klimat dla inwestorów. Według prestiżowego rankingu dziennika Rzeczpospolita uznana za „Najlepszą Gminę w Polsce”, w roku 2009. Atrakcyjne położenie gminy Grodzisk Maz. (30 km na południowy zachód od Warszawy) stwarza idealne warunki do prowadzenia interesów.

W prestiżowym rankingu gazety Financial Times Grodzisk Mazowiecki zajął 1. miejsce. Nasze miasto okazało się najlepsze w bezpłatnym rankingu fDi Intelligence na Polskie Miasto Przyszłości 2017/2018 w kategorii miast do 100 tys. mieszkańców. Nagrodę odebrał burmistrz Grodziska Mazowieckiego podczas uroczystej gali w Cannes we Francji.

38/5000 Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.